Medvěd v klášteře

Moje smsky jednomu medvědovi. :-)
Medvěd v klášteře Medvěd sedí v klášteře, Klepe Bohu na dveře. Hledá cestu kudy dál, Aby život za to stál. - Hledej v sobě co bys chtěl, abys našel správný směr! Hledej všude co je správný Nalhávat si, je vždy marný. Ať se nikdo nebojí! Medvěd vždycky obstojí. - Medvěd klečí, medvěd leží, Ve svým srdci někam běží. Možná neví kudy kam... Tohle i já dobře znám. Ať se nikdy neleká, to je cesta člověka. Hlavně ať má srdce plný, ať rozezní lásky struny. A když už se namáhá Ať to lidem pomáhá! - Už je pátek? Co se děje? Týden už ke konci spěje. Za chvíli už bude klídek, Přijde dovča – odpočinek. Každý z nás se někdy strachy klepe Za chvíli však bude lépe. Medvěd v noci pookřeje Křičet bude jé, jé, jé, jé! - Shabat shalom medvědovi! Ať si všichni kolem poví: Jaké drápy¨, jaká srst, Jako buřtík jeho prst. Je to medvěd nad medvědy Na to vemte všechny jedy! Všechno zvládne všechno projde, Silnější ať tu či onde. Ať mu všichni palce drží, Vesele se s ním pak druží. Shabat shalom medvědovi Přeje chatul z Brna, Ať neleží na tvé mysli Žádná velká skvrna!

Přihlášení